خدمات پشتیبانی ماهانه سایت وردپرسی

اگر شما هم یک سایت دارید که آن را با وردپرس ساخته‌اید، به احتمال زیاد تا الان به ارورهای مختلفی برخورد کرده‌اید. ارورهایی که نمی‌دانستید به چه علت هستند و چگونه می‌توان آن‌ها را برطرف کرد. اما جای نگرانی نیست. یکی از خدمات محبوب و پرطرفدار دایناوب، خدمات پشتیبانی ماهانه سایت های وردپرسی است که ما در طول یک ماه سایت شما را بررسی می‌کنیم و هر خطا و ایرادی که وجود داشته باشد را برطرف می‌کنیم. با خدمات پشتیبانی ماهانه سایت، قسمت فنی مدیریت سایت خود را به یک تیم متخصص وردپرس بسپارید و تمرکز خود را روی مدیریت محتوا و افزایش فروش بگذارید.

چرا به خدمات پشتیبانی ماهانه سایت نیاز دارم؟

در طول فرایند مدیریت سایت خود به احتمال زیاد ارورهای مختلفی را تجربه کرده‌اید که نمی‌دانستید دقیقا مشکل از کجاست. به عنوان مثال سایت شما کلا باز نمی‌شده است یا اینکه با صفحه سفید مواجه می‌شدید. دلیلی ندارد شما به عنوان مدیر یک کسب‌وکار اینترنتی، درگیر مسائل فنی مدیریت سایت خود شوید. بهتر است بیشتر به جنبه‌های محتوایی و همچنین مدیریت و چیدن استراتژی برای فروش بیشتر تمرکز کنید. همچنین مدیریت فنی سایت ریزه‌کاری‌هایی دارد که طبیعتا هر مدیر سایتی با آن‌ها آشنا نیست.

پس بهتر است از کسی که در زمینه وردپرس دانش بالایی دارد و می‌تواند مشکلات سایت‌های وردپرسی را به خوبی تشخیص دهد کمک بگیریم. تیم متخصص وردپرس دایناوب در کنار شماست تا شما را در فرایند مدیریت فنی سایتتان کمک کند. ما یک ماه سایت شما را زیر نظر می‌گیریم و اگر سایت شما مشکلی داشته باشد، آن را رفع می‌کنیم. همچنین به صورت روزانه از دیتابیس و هفتگی از سایت شما بک‌آپ تهیه می‌کنیم تا اگر نیاز شد از آن‌ها استفاده کنیم و اطلاعات ارزشمند سایت شما را محافظت می‌کنیم. همچنین به صورت دوره‌ای افزونه‌ها و قالب سایت را بعد از اطمینان از سازگاری نسخه جدید با دیگر افزونه‌ها، آپدیت می‌کنیم تا از نظر امنیتی سایت شما بهبود یابد و همچنین از آخرین و جدیدترین امکانات افزونه‌ها و قالب استفاده کنید.

بک‌آپ گیری منظم

بک‌آپ گیری روزانه از دیتابیس و هفتگی از کل سایت بر روی هاست و بازگردانی بک‌آپ در صورت نیاز و موارد ضروری

رفع مشکلات وردپرس

رفع مشکلات وردپرس مثل صفحه سفید، پیدا کردن افزونه و قالب مخرب، بالا نیامدن سایت و هزاران مشکل و ارور دیگر

آپدیت دوره‌ای وردپرس

تمامی قالب و افزونه‌ها (حتی قالب و افزونه‌های خریداری شده) و خود وردپرس به صورت دوره‌ای آپدیت می‌شوند و قبل از بروزرسانی از اینکه نسخه جدید تداخلی در سایت ایجاد نمی‌کند بررسی می‌شود

ارتباط سریع با پشتیبان

پس از تهیه بسته پشتیبانی ماهانه سایت، یک شماره اختصاصی واتس‌اپ در اختیارتان قرار می‌گیرد که در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید با پشتیبان سایت خود در ارتباط باشید

چرا خدمات پشتیبانی ماهانه سایت را از دایناوب تهیه کنم؟

تجربه 5 ساله ما در زمینه وردپرس و صدها سایتی که تا به امروز با آن‌ها کار کرده‌ایم و همچنین هزاران ارور و مشکل مختلفی که با آن‌ها رو به رو شده‌ایم و آن‌ها را حل کرده‌ایم، این پتانسیل را در ما ایجاد کرده‌است که بتوانیم از دانش خود در زمینه وردپرس برای کمک به دیگر سایت‌ها استفاده کنیم. کسب رضایت 100 درصدی مشتریان از بسته پشتیبانی ماهانه سایت، دلیل خوبی برای انتخاب تیم متخصص دایناوب برای پشتیبانی سایت ارزشمند شماست.

البته ...

ما به صورت ماهانه تعداد محدودی سایت را می‌توانیم افتخار پشتیبانی شان را داشته باشیم. چون کیفیت برای ما اولویت اول کار است و برای جلوگیری از افت کیفیت خدمات، مجبوریم تعداد محدودی سایت را به صورت ماهانه پشتیبانی کنیم. به همین علت اگر دوست دارید یک تیم متخصص یک ماه در کنار شما بوده و خیالتان بابت مسائل فنی سایت راحت باشد، زودتر اقدام به تهیه بسته پشتیبانی ماهانه سایت بفرمایید تا بعدا به خاطر پر شدن ظرفیت، شرمنده شما نشویم.

دقیقا چه کارهایی در پکیج پشتیبانی ماهانه سایت انجام می‌شود؟

قیمت خدمات پشتیبانی ماهانه سایت چقدر است؟

با توجه به اینکه دایناوب به کیفیت خدمات خود بسیار حساس است و شدیدا برای حفظ و ارتقای کیفیت خدمات خود تلاش می‌کند، سعی کردیم خدمات پشتیبانی ماهانه سایت را با قیمتی ارائه کنیم که ضمن حفظ کیفیت بالای کار، تهیه آن برای همه میسر باشد. چون پیشرفت کسب‌وکار شما باعث خوشحالی ما نیز خواهد شد و باعث افتخار است که در این مسیر همراهتان باشیم.

980

هزار تومان / ماهانه

بسته پشتیبانی ماهانه سایت وردپرسی

چگونه خدمات پشتیبانی ماهانه را تهیه کنم؟

با استفاده از فرم رو به رو می‌توانید اطلاعات لازم را وارد کنید و پس از تهیه پکیج پشتیبانی ماهانه، با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا شماره خود را به درستی وارد نمایید؛ ترجیحا شماره‌ای که واتس‌اپ نیز داشته باشد وارد بفرمایید.

سوال دارم، چگونه می‌توانم سوالم را بپرسم؟

در صورتی که هنوز هم سوالی دارید که پاسخ آن را در این صفحه پیدا نکردید، میزبان صدای گرمتان هستیم. برای ارتباط با ما می‌توانید از صفحه تماس با ما اقدام کنید.

"*" indicates required fields

پس از تهیه پکیج پشتیبانی، با شما تماس گرفته می‌شود.